Na granicy zmysłów. Spotkanie z Przemkiem Kossakowskim

SPOTKANIE  Z  PRZEMKIEM  KOSSAKOWSKIM

„Na granicy zmysłów”

Dn.29.11.2014 godz.16:00  Bilet :20,-

Przemek Kossakowski – rocznik 1972. Autor cyklu programów „Kossakowski. Szósty zmysł” (emitowany na kanale TTV), dokumentujących jego podróże po Ukrainie, Rosji, Bałkanach i Polsce, podczas których doświadczał praktyk znachorów, uzdrawiaczy i wróżbitów. Zakopywany w grobie, obkładany wnętrznościami barana, poddawany praktykom podcinania języka…Krótko mówiąc człowiek od zadań specjalnych. Zwolennik kontaktu bezpośredniego i pracy w terenie. Wielbiciel malarstwa flamandzkiego, boksu, baletu i polskiego hip-hopu. W wolnym czasie chętnie rysuje i eksperymentuje z grafiką.

W połowie listopada bieżącego roku w księgarniach pojawi się reporterski debiut Kossakowskiego „Na granicy zmysłów”. Spotkanie z autorem nawiązywać będzie do tematyki książki, podróży na Wschód oraz poddawaniu się licznym praktykom ludowych uzdrowicieli. Forma spotkania multimedialna, z dużą ilością materiału fotograficznego.

Ten wpis został opublikowany w kategorii NEWSY, POLECAMY i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.