Ferie zimowe w CHDK

Zapraszamy wszystkich mieszkańców naszej Gminy na Ferie zimowe w CHDK

Wszystkie zajęcia są darmowe

Program na plakatach poniżej  :)

plakat ferie szalik plakat warsztaty gitara

 

Opublikowano NEWSY | Skomentuj

Wystawa Mieczysława Wilczewskiego

Serdecznie zapraszamy na wernisaż wystawy Mieczysława Wilczewskiego pt. „Chwile i miejsca”, która odbędzie się 31 stycznia o godz. 17.30 w Małej Galerii Choszczeńskiego Domu Kultury

 

wystawa_wilczewski

Opublikowano NEWSY, WYSTAWY | Skomentuj

Program WOŚP

Podczas 28. Finału WOŚP Choszczno zebrało ponad 77 000 zł

image description

 

 

Opublikowano NEWSY, WOŚP | Skomentuj

Spokanie z wolontariuszami WOŚP

OGŁOSZENIE WOŚP 2020 ❤️❤️❤️
Spotkanie organizacyjne dla wolontariuszy WOŚP odbędzie się 8 stycznia, godz. 16.00 w Choszczeńskim Domu Kultury. Podczas spotkania przydzielane zostaną puszki oraz identyfikatory. Przekazane zostaną również wszystkie informacje dotyczące kwestowania oraz bezpieczeństwa!

Opublikowano NEWSY, WOŚP | Skomentuj

Wesołych Świąt

zyczenia_CHDK

 

WESOŁYCH ŚWIĄT ŻYCZY CHOSZCZEŃSKI DOM KULTURY :)

Opublikowano NEWSY | Skomentuj

Kabaret skeczów męczących

Kabaret Skeczów Męczących
9 lutego 2020 godz.15:30

bilet 70,-zł.

Kabaret Skeczów Męczących w programie „Najśmieszniejszy”

Kto jest najśmieszniejszy w Polsce? Kabaret Skeczów Męczących w swoim nowym programie nie pozostawia złudzeń. „Najśmieszniejszy” to niemal dwugodzinne spotkanie z zupełnie nowymi postaciami wprost z doskonale znanego i uwielbianego przez Was świata humoru KSM. Premierowe wcielenia Jarka, Marcina, Karola i Michała przeniosą Was do historii pozornie absurdalnych i niemożliwych, a tak naprawdę opowiadających o naszej codzienności pełnej odniesień do bieżących wydarzeń z kraju i ze świata.

kaberet_skeczow_meczacychFB

Opublikowano NEWSY | Skomentuj

Wizytówka 2019

6 grudnia zapraszamy serdecznie do Choszczeński Dom Kultury na „Wizytówkę”. W tym taneczno-wokalnym maratonie zaprezentują się wszystkie zespoły, formacje, wokaliści, kapele oraz sekcje działające przy naszej placówce.

PODCZAS TEGO WYDARZENIA CHWALIMY SIĘ DZIAŁALNOŚCIĄ I TYM NAD CZYM PRACOWALIŚMY PRZEZ CAŁY ROK!

wizytówka-plakat2019

Opublikowano NEWSY | Skomentuj

Sukcesy seniorów

25 października 2019 w Chłopowie odbył się III Powiatowy Festiwal Piosenki Biesiadnej , w którym udział wzięły zespoły wokalne naszych seniorów.

Miło nam poinformować , że II miejsce otrzymał zespół wokalny „MIRAGE”, natomiast GRUPA MY otrzymała wyróżnienie. Zespoły zostały przygotowane przez instruktora Jerzego Januszewskiego.

mirage

marage1

Opublikowano NEWSY | Skomentuj

Ruszamy z WOŚP

wosp2020_baner_www

Jak co roku Choszczeński Dom Kultury podjął się w naszej miejscowości organizacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy tworząc Sztab, którego szefem będzie Dyrektor ChDK Małgorzata Kozłowska. W dniu 12 stycznia 2020 r. spotkamy się wszyscy już po raz XXVIII. Hasło finału to: „Wiatr w żagle - dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej.”

 Szanowni Państwo !                                       

W związku z powyższym zwracam się z prośbą o włączenie się w organizację tej imprezy, która w szczególny sposób łączy mieszkańców naszego miasta i gminy. Jak zawsze chcemy zapewnić szeroki wachlarz rozmaitości kulturalnych, gwarantujących zabawę dla całych rodzin. Prosimy Państwa o przesyłanie  do siedziby Sztabu WOŚP informacji dotyczących sposobu włączenia się w organizację :

  • oddelegowanie wolontariuszy do kwestowania

warunkiem kwestowania jest dostarczenie do ChDK wypełnionej ankiety wolontariusza
z dołączonym zdjęciem legitymacyjnym, które przyjmowane będą do 29 listopada 2019r.( druk ankiety do pobrania  na stronie internetowej www.chdk.choszczno.pl lub w sekretariacie domu kultury. Zgłoszona do Fundacji liczba kwestujących – 40 osób.

  • udział w części artystycznej

( prosimy o  wykaz prezentowanych układów tanecznych bądź utworów muzycznych i czas  ich trwania, a także wymagania sprzętowe)

  • organizację stoiska, przekazanie przedmiotów na loterię i  licytację, bądź wsparcie finansowe  

( proszę podać wymagania techniczne,       

Zgłoszenia przyjmuje Choszczeński Dom Kultury ul. Boh. Warszawy 17 tel. 95 765 7296

e-mail chdk@choszczno.pl

Na zgłoszenia wolontariuszy czekamy do dnia 29.11.2019r., na pozostałe do końca roku  Prosimy przekazywać je terminowo w   formie pisemnej, telefonicznej, lub elektronicznej.

Z  poważaniem

Małgorzata Kozłowska

Szef Sztabu

 

CHOSZCZEŃSKI  DOM  KULTURY

ul. Boh. Warszawy 17  73-200 Choszczno  tel. 95 765 72 96,  chdk@choszczno.pl

Nr konta: 90 8359 0005 0038 8733 2004 0002

———————————————————————————————————-

INFORMACJA dla WOLONTARIUSZY

Wszyscy chętni do kwestowania podczas 28.Finału WOŚP proszeni są o dostarczenie wraz ze zdjęciem wypełnionej i podpisanej (w przypadku osób nieletnich przez opiekuna) ankiety. Ankiety można pobrać również w sekretariacie ChDK.

Informujemy, że Sztab zarejestrowany jest dla 40 wolontariuszy,

Ostateczny termin składania ankiet 30 listopada 2019r.

kliknij —> POBIERZ ANKIETĘ

———————————————————————————————————-

Opublikowano NEWSY, WOŚP | Skomentuj

Wystawa pn. Z Aniołami jesteśmy – jesteśmy choć nas nie ma

Zapraszamy na wernisaż wystawy pn. „Z aniołami – jesteśmy, choć nas nie ma”, który odbędzie się w Małej Galerii Choszczeńskiego Domu Kultury Na wernisażu zaprezentowane zostaną prace nieżyjących artystów, w tym m.in.: ALEKSANDRY KUJAWSKIEJ, HENRYKA UŻDELEWICZA, STANISŁAWA CHŁOPKA, BOGUSŁAWA DĄBROWSKIEGO, WALDEMARA WIDŁY, HENRYKA WOLAŃCZYKA, JADWIGI PIOTROWSKIEJ, ARTURA BACZYŃSKIEGO, STANISŁAWA NIŻNIOWSKIEGO i MIECZYSŁAWY KACPRZAK.

wystawa_z_aniolami

Opublikowano NEWSY, WYSTAWY | Skomentuj