Pierwszy tydzień ferii w CHDK już za nami

Choszczeński Dom Kultury w swojej ofercie miał wiele atrakcji i to nie tylko dla najmłodszych.  Również uczniowie szkół gimnazjalnych i średnich bardzo licznie uczestniczyli w organizowanych zajęciach.

Poniedziałek – pierwszy dzień ferii rozpoczął się tanecznie i plastycznie, w sali baletowej spora grupa poznawała tajniki ruchu, rytmu i tańca, natomiast
w pracowni plastycznej tematem spotkania było wykonanie kartki ulubionego zwierzaka przy pomocy patyka i kolorowych tuszy. Technika okazała się skomplikowana, ale efekty pracy były bardzo ciekawe, co wspaniale pokazuje zdjęcie poniżej.

W środę do kina przyszło ponad 750 osób.

Najmłodsi mogli obejrzeć dwa filmy: „Odlotowa przygoda 2” oraz „Bella i Sebastian”. Trudno powiedzieć, który film okazał się większym hitem, do kasy po bilety mieliśmy spore kolejki. W czwartek odbyło się spotkanie z Detektywami z Komendy Powiatowej Policji w Choszcznie, zajęcia zorganizowane przez choszczeńskich Policjantów jak również zajęcia wokalne pod kierownictwem instruktora Jerzego Januszewskiego.

Piątek w odmiennej formie – turniej szachowy dla najmłodszych. Zorganizowany i poprowadzony przez Uczniowski Klub Szachowy „Skoczek”.

Fotorelacja poniżej, zapraszamy do obejrzenia.

Ten wpis został opublikowany w kategorii KONCERTY, KONKURSY, NEWSY. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.