Rozstrzygnięcie konkurs plastycznego pn. „Zwiastuny wiosny”

WIOSENNY KONKURS PLASTYCZNY

„ZWIASTUNY WIOSNY”

(Radosne powiadanie wiosny 19 marca 2015)

Uczestnicy konkursu, nagrodzeni wszyscy!

 

  1. Szkoła Podstawowa w Korytowie kl. I (Mariola Kidula, Martyna Kokot, Maksymilian Mańka, Filip Kołczykiewicz, Krystian Szczepański)
  2. Oliwia Sieczkarek kl. VB SP1 w Choszcznie op. Irena Zotczyk
  3. Magdalena Wandoch kl. VB SP1 w Choszcznie op. Irena Zotczyk
  4. Wiktoria Kameć, Dominika Olejniczak, Jagoda Szydłowska, Olimpia Jastrzębska, kl. VC SP1 w Choszcznie op. Irena Zotczyk
  5. Gabriela Janiak kl. VB SP1 w Choszcznie
  6. Amelia Goławska, Anna Warelis, Iza Trojanowska, Magda Wandoch SP1 w Choszcznie
  7. Maciek Wszędybył, Bartek Strejko SP1 w Choszcznie kl. VC
  8. Oliwia Sieczkarek, Małgorzata Taratajcio, Katarzyna Sawicka kl. VB SP1 w Choszcznie
  9. Norbert Watkowiec kl. VA SP1 w Choszcznie

10. Igor Sosnowski, Julia Nowicka kl. VC SP1 w Choszcznie

11. Dawid Rurarz-Janaszak kl. VC SP1 w Choszcznie

12. Filip Franas lat 5  Publiczne Przedszkole nr 4 Słoneczna Czwórka

13. Publiczne Przedszkole nr 4 Słoneczna Czwórka gr. 5-6 latki ( Karolina Wawrzyniak, Julia Kost, Maja Czerw, Jakub Dokurno, Sebastian Gruszkowski, Bartosz Wisniewski)

14. Szkoła Podstawowa w Korytowie Punkt Przedszkolny ( Miłosz Kowalik, Anna Meissner, Amelia Nikiporczyk, Bartosz Szczublewski, Adam Mieszała, Krzysztof Sobierajski, Wielka Pszczoła)

15.  Wiktoria Jarek  lat 5 Publiczne Przedszkole nr 4 Słoneczna Czwórka

16. Klara Sygit lat 5 Publiczne Przedszkole nr 4 Słoneczna Czwórka

17. Michał Muszyński lat 5 Publiczne Przedszkole nr 4 Słoneczna Czwórka

18. Publiczne Przedszkole nr 4 Słoneczna Czwórka gr. 4 latki (Hania Rynkiewicz, Mateusz Ludwisiak, Julia Więcek)

19. Julia Puziak lat 5 Publiczne Przedszkole nr 4 Słoneczna Czwórka

20. Amelia Banasiak lat 5 Publiczne Przedszkole nr 4 Słoneczna Czwórka

21. Martyna Siatrak lat 5 Publiczne Przedszkole nr 4 Słoneczna Czwórka

22. Iga Niewinczana kl. VA SP 1 w Choszcznie

23. Publiczne Przedszkole nr 4 Słoneczna Czwórka gr. 3 latki

24. Maja Sztela, Oliwia Sieczkarek kl. VA SP1 w Choszcznie

25. Katarzyna Sawicka kl. VB SP1 w Choszcznie(x2 prace)

26. Amelia Kula lat 5 Publiczne Przedszkole nr 4 Słoneczna Czwórka

27. Nikola Bury lat 5 Publiczne Przedszkole nr 4 Słoneczna Czwórka

28. Izabela Trojanowska kl. VB SP 1 W Choszcznie

29. Amelia Rusin, Kacper Zajda, Zuzanna Zamora, Anna Worach kl. IB SP3
w Choszcznie

30. Świetlica Środowiskowa w Starym Klukomiu op. Aneta Hładoniuk tel. 660 710 939  (gr. 15 osób0

31. Amelia Maksymek kl. IE SP 3 w Choszcznie

32. Punkt Przedszkolny przy SP w Sławecinie gr. 3-4 latki (Kinga Adamkiewicz, Igor Borek, Kamil Borek, Fabian Wisniewski, Kacper Gliński, Tomek Spieler)

33. Publiczne Przedszkole nr 5 w Choszcznie gr. 5 latki

34. Publiczne Przedszkole nr 5 w Choszcznie grupa Jagódki 4/5 latki (Korona dla Pani Wiosny)

35. Zespół Szkół nr 3 w Choszcznie ( Klaudia Szaluga, Katarzyna Kołodziej, Agnieszka Mazurek)

36. Publiczne Przedszkole nr 5 w Choszcznie gr. 6 latki

37. Julia Izotow SP3 w Choszcznie kl. IIB

38. Klaudia Jekielek kl. III SP w Zamęcinie

39. Jakub Bielawski kl. III SP w Zamęcinie

40. Niepubliczne Przedszkole Polsko-Angielskie „Oxford House”

41. Publiczne Przedszkole nr 1 w Choszcznie grupa integracyjna 0A

42. Julia i Weronika Wesoła SP w Zamęcinie(5i 10 Lat)

43. Hania Rybka kl. IV SP 3 w Choszcznie (Królowa Tatra)

44. Magdalena Nowakowska lat 5 SP w Zamęcinie

45. Paweł Mazurkiewicz lat 5 SP w Zamęcinie

46. Julia Kowalczyk lat 7 SP w Zamęcinie

47. Szkoła Podstawowa w Sławęcinie kl. III ( Agnieszka Kałka, Mateusz Solarz, Maria Strzelczyk, Karolina Michałowska)

48. WTZ Piasecznik „Wiosenny Ptak” ( Danuta Łukszo, Piotr Stańczyk, Jerzy Michalak)

49. WTZ Piasecznik Agnieszka Majchrzak, Arkadiusz Kubicki, „Bocian”

50. Krzysztof Żak kl. II  SP1 w Suliszewie

51. Anastazja Sochacka kl. II  SP1 w Suliszewie

52. Szymon Gilewski kl. II  SP1 w Suliszewie

53. Aurelia Jokszuk kl. II  SP1 w Suliszewie

54. Martyna Gilewska kl. II  SP1 w Suliszewie

55. Krystian Dąbrowski kl. II  SP1 w Suliszewie

56. Anna Szymulewicz kl. II  SP1 w Suliszewie

57. Kamil Majcher kl. II  SP1 w Suliszewie

58. Jakub Studziński kl. II  SP1 w Suliszewie

59. Piotr Kraszewski kl. II  SP1 w Suliszewie

Ten wpis został opublikowany w kategorii NEWSY, POLECAMY. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.