Warsztaty Kreatywnego Rozwoju

Szanowni Państwo,

Zapraszamy wszystkich chętnych na bezpłatne warsztaty pn. „Warsztaty Kreatywnego Rozwoju” w dniu 18 listopada 2018 r. 

Zajęcia odbędą się w godz. 10.00 – 18.00 w Domu Kultury, ul. Boh. Warszawy 17, Choszczno

Warsztaty skierowane są do młodzieży, osób dorosłych i seniorów, którzy chcą wykorzystać swój osobisty potencjał do rozwoju w różnych aspektach swojego życia: zawodowego, osobistego, szkolnego oraz tych, które powstają w relacjach z innymi ludźmi: współpracownikami, przyjaciółmi i znajomymi czy rodziną.

Zajęcia prowadzą w bardzo atrakcyjnej formie certyfikowani trenerzy personalni, według najnowszych technik, jak np. FRIS i Point. Warsztaty składają się z 2 modułów:

1. „Przystanek Ja” (zajęcia dotyczące rozwoju osobistego i relacji z samym sobą)

Są to zajęcia z trenerem rozwoju osobistego, certyfikowanym coachem. Celem warsztatów jest lepsze poznanie Siebie, swojego potencjału, pragnień i marzeń, wzmocnienie pewności siebie oraz wyzwolenie kreatywnego podejścia do życia, zaplanowanie celów na najbliższe dni, tygodnie i miesiące. Po tej intensywnej pracy uczestnicy zmotywowani do osiągania swoich celów. Podczas warsztatów dowiedzą się m.in.:

- jakie są mocne i słabe strony
- czym jest kreatywne podejście do samego siebie?
- jaka/jaki jesteś?
- czego chcesz od życia?
- co zrobić, aby to osiągnąć?

2. Warsztaty FRIS (zajęcia dotyczące relacji z innymi ludźmi)

To co nas odróżnia od innych, to między innymi sposób w jaki sposób myślimy i w jaki działamy. Model FRIS opiera się o 4 perspektywy poznawcze: FAKTY – RELACJE – IDEE – STRUKTURY (w skrócie FRIS). Wyjaśniają one jakim informacjom nadajemy największy priorytet, szczególnie w nowych sytuacjach.
FRIS nie tylko diagnozuje Twoje predyspozycje, ale również udziela wskazówek w jakich działaniach się najlepiej się sprawdzamy, jak skutecznie podchodzić do rozwiązywania problemów i jak najlepiej komunikować się z osobami o innych Stylach Myślenia. FRIS opisuje jak stawać się lepszym, wciąż będąc sobą.

Zajęcia zaplanowane są w niedzielę 18 listopada 2018 w godz. 10.00 – 18.00

Liczba miejsc jest ograniczona (do 20 osób). Zajęcia odbędą się także przy mniejszej liczbie osób. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Udział w warsztatach jest bezpłatny – uczestnicy nie ponoszą żadnych kosztów. Organizatorzy zapewniają poczęstunek.

Zgłoszenia przyjmujemy do 16 listopada 2018 r. na adres: fundacja.animatus@gmail.com

lub telefonicznie: 664 080 252.

pobrane

Ten wpis został opublikowany w kategorii NEWSY. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.