WOŚP 2019

slider_rekordwosp

 

SCENARIUSZ 
XXVII Finał WOŚP – Choszczeński Dom Kultury – 13 stycznia 2019

• 14.00 Rozpoczęcie
• 14.05 RESISTANCE – zespół muzyczny
• 14.20 Wokal ChDK
• 14.35 Licytacja
• 14.40 Szkoła Muzyczna

• 15.00 Pokaz ratownictwa technicznego OSP Zamęcin ( przed budynkiem ChDK)

• 15.30 Przedszkole Nr 1
Przedszkole Nr 4
• 15.45 Licytacja
• 15.55 Przedszkole Nr 5
Przedszkole Ancymonek
Wokal ChDK
• 16.10 Licytacja
• 16.20 Szk.Podst. Nr 1 kl. I c
• Szk.Podst. Nr 1 Mali Stobniczanie
• 16.35 Licytacja
• 16.45 SP Korytowo
• Szk.Podst. Nr 1
• 16.55 Licytacja
• 17.05 Szk.Podst. Nr 3
• Grupy Hip – hop ChDK
• 17.15 Licytacja
• 17.25 – Szk.Podst.Suliszewo
ZTW Revers – 3 grupy
• 17.40 Licytacja
• 17.50 Mała Kapela ChDK
ZTW Sefora i Terpsychora
• 18.05 Licytacja
• 18.20 Fishing Groupe – zespół muzyczny
• 18.35 Licytacja
• 18.50 ZPiT Stobniczanie
• 19.05 Licytacja
• 19.15 Pokaz Zumby Team Alicja
• 19.30 Licytacja
• 19.40 wokal Oskar Bajbuła
Wokal ChDK
• 20:00 Zakończenie

 

Wspierający

1. Urząd Miejski w Choszcznie
2. Zarząd Powiatu Choszczeńskiego
3. Robert Adamczyk – Burmistrz Choszczna
4. Łukasz Młynarczyk – Zastępca Burmistrza Choszczna
5. Wioletta Kaszak – Starosta choszczeński
6. Zachodniopomorski Bank Spółdzielczy w Choszcznie
7. Szkoła Podstawowa w Suliszewie
8. Marcin Wietrzycki
9. Miejsko Powiatowe Koło Diabetyków w Choszcznie
10. Koło Gospodyń Wiejskich Korytowo
11. Publiczne Gimnazjum w Choszcznie
12. Środowiskowy Dom Samopomocy w Choszcznie
13. Zespół Szkół nr 2 w Choszcznie
14. Klub Plastyka Impresja
15. OSP Zamęcin
15. Zespół Szkół Nr 3 w Choszcznie
16. Szkoła podstawowa Nr 1 w Choszcznie
17. Przedszkole nr 5 w Choszcznie
18. Koło Pszczelarzy w Choszcznie
19. Gabinet odnowy biologicznej Angel – Małgorzata Czerska
20. Firma Grafit – Maksym Baczyński
21. Bogusław Szymański – przewodniczący RM
22. Anetta Bikowska wiceprzewodniczaca RM
23. ZPM Ozimek – Robert Ozimek
24. Przedszkole Nr 1 w Choszcznie
25. Team Ala-zumba- Alicja Kamińska
26. HDK Niagara-krwiodawcy
27. Klub XII Brygady Zmechanizowanej w Choszcznie
28. Fishing Group – zespół muzyczny
29. Resistance -zespół muzyczny
30. Państwowa Szkoła Muzyczna w Choszcznie
31. Roman Szymański
32. Szkoła Podstawowa nr 3 w Choszcznie
33. Przychodnia weterynaryjna Paweł Walendzik
34. Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Choszcznie
35. Przedszkole nr 4 w Choszcznie
36. Niepubliczny Żłobek i Przedszkole „Ancymonek”
37. Piekarnia „Maxan”
38. Stajnia Sławęcin
39. „Modry Las” – pole golfowe
40. „Pleyers”- restauracja Beata i Paweł Różańscy
41. Sklep sportowy Gumma w Choszcznie
42. Klub Turystyki Rowerowej „Voyager”
43. Aleksandra Cepak
44. Krzysztof Kozikowski
45. Edyta Tyburczy-Kujawa
46. Zakład kamieniarski –Sławomir Kula
47. Młodzieżowa Rada Miasta
48. Piekarnia Bakers – Krzysztof Kunowski
49. Bartoszek – zakład cukierniczy Jan Popielarczyk
50. Centrum Fitness i Dietetyki Motywator
51. Ewa Jabłońska
52. Pracownia CREO
53. Agnieszka Leciejewska – dietetyk
54. Koło Gospodyń Raduń
55. ARES Ewa Jabłońska
56. Szkoła Podstawowa w Korytowie
57. Księgarnia PEGAZ
58. Stefania Gibaszek
59. Marek Folllendorf
60. Miejska Biblioteka Publiczna w Choszcznie
61. Jadwiga i Krzysztof Ozon
62. Dawid Chaj
63. UKS Skoczek
64. MONT – Zbigniew Garbiak
65. Autotank- stacja paliw
66. Ardo – hurtownia elektryczna Choszczno
67. Sławomira Sadowiec
68. Oddział rejonowy Związku Emerytów Rencistów i inwalidów Choszcznie
69. Zakrzywienie Czasoprzestrzeni Przemysław Lewandowski
70. Copa Cabanna Paweł Kopala Gorzów Wlkp.
71. Stal Gorzów Wielkopolski S.A. – klub żużlowy
72. Kominex – usługi kominiarskie – Tomasz Reutowicz
73. Altomi Aleksandra Reutowicz
74. Kamati – firma budowlana Krzysztof Wietrzycki
75. Zespoły artystyczne i wokaliści ChDK
76. Środowiskowy Dom Samopomocy
77. Paweł Kmieć – usługi gastronomiczne
78. Biała Szuflada – gabinety stomatologiczne
79. Akademia Piłkarska Gavia
80. Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Rzecku
81. Zbigniew Junak
82. Marcel Kowalski
83. Warsztat Terapii Zajęciowej w Piaseczniku
84. Anna Tomaszczuk
85. Bovem –sklep jubilerski
86. Malgorzata Góźdź
87. Irena Piątek – radna RM
88. Firma Ubezpieczeniowa i Doradztwo Euro-Nowi Wiesław Nowacki

 

Wolontariusze

1.Robert Adamczyk
2.Łukasz Młynarczyk
3.Iwona Potapska
4.Dorota Białach
5.Patrycja Sobczak
6.Małgorzata Jasiewicz
7.Patrycja Jabłońska
8.Alicja Jabłońska
9.Oliwia Zielińska
10.Krzysztof Kozikowski
11.Amelia Neryng
12.Marcin Mazurek
13.Martyna Kuleta
14.Laura Kilan
15.Zuzanna Michalak
16.Magdalena Wandoch
17.Jerzy Ciecierski
18.Kamil Hołówka
19.Nadia Mrozińska
20.Katarzyna Warszawiak
21.Julia Wróbel
22.Maja Jaskólska
23.Weronika Biłec
24.Alicja Dobczyńska
25.Krystian Modliński
26.Szymon Banaszek
27.Szymon Suchalet
28.Julia Skrzypiec
29.Jowita Korzeniewska
30.Weronika Ginter
31.Mirosława Kasprzak
32.Julia Sobieraj
33.Sandra Janiak
34.Beata Gizińska
35.Agata Sieńko
36.Oliwia Watkowska
37.Katarzyna Sawicka