Zapraszamy do kina!

chdkkino18maj

„Piotruś Królik” – KUP BILET PRZEZ INTERNET

Reż. Will Gluck

Wyk.  Rose Byrne, Domhnall Gleeson, Sam Neill

Prod. USA/Wielka Brytania/Australia 2018, 93 min

piotrus_krolik

Złośliwy, niepokorny i ciekawski Piotruś Królik to postać wyjątkowa; na jego zuchwałych przygodach wychowują się kolejne pokolenia dzieci na całym świecie. W komedii „Piotruś Królik” wojna tytułowego bohatera z panem McGregorem  przechodzi na zupełnie nowy poziom – być może najwyższy z możliwych. Walka toczy się, oczywiście, o kontrolę nad ogrodem pana McGregora oraz o serce zakochanej w zwierzętach sąsiadki.

 

„Paweł, uczeń Chrystusa” – KUP BILET PRZEZ INTERNET

Reż. Andrew Hyatt

Wyk. Jim Caviezel, James Faulkner, Olivier Martinez

Prod.  USA 2018, 108 min

pawel_apostol

Barwna opowieść o św. Pawle to historia jednego z najzagorzalszych przeciwników Chrystusa, nawróconego faryzeusza, który dzięki swej wierze i oddaniu stał się najważniejszym, najbardziej wpływowym apostołem.

 

„Katyń – ostatni świadek” - KUP BILET PRZEZ INTERNET

Reż. Piotr Szkopiak

Wyk. Alex Pettyfer, Talulah Riley, Robert Więckiewicz, Piotr Stramowski

Prod.  Polska/Wielka Brytania 2018, 94 min

katyn

Powojenny Bristol. Dziennikarz Stephen Underwood marzy o sławie i temacie, który wreszcie rozkręci jego karierę. Ta szansa rodzi się, gdy mężczyzna przypadkowo wpada na trop sprawy samobójstwa polskiego żołnierza przebywającego w lokalnym obozie dla uchodźców. Podążając za dziennikarskim instynktem, Stephen dociera do informacji o tym, co tak naprawdę wydarzyło się w Katyniu. Ich ujawnienie wpłynie na losy całej powojennej Europy.

noc_grozy

NOC GROZY w kinie CHDK

START GODZ.  22.00

Cena karnetu na NOC GROZY na dwa filmy – 25 zł

„Ghostland”

Reż. Pascal Laugier

Wyk.: Crystal Reed, Anastasia Phillips, Emilia Jones, Taylor Hickson

Prod. Kanada/Francja 2018, 91 min

maxresdefault

Kiedy siostry po kilkunastu latach wracają do swojego starego domu, w którym doszło do makabrycznej napaści, wydaje się, że to już tylko koszmarne wspomnienie – ale to, co je czeka, będzie gorsze niż demony przeszłości…

 

„Winchester. Dom duchów”

Reż: Michael Spierig, Peter Spierig

Wyk.: Helen Mirren, Jason Clarke, Eamon Farren

Prod. Australia/USA 2018, 99 min

Winchester

Po tragicznej śmierci męża i syna, Sarah Winchester pogrąża się w żałobie i oddala od codziennego życia. Jest przekonana, że jej rodzinę nawiedzają duchy osób, które zostały zabite z broni skonstruowanej przez jej męża, czyli ze słynnego karabinu Winchester. By bronić się przed demonami Sarah zleca budowę niezwykłej posiadłości. Składający się z setek pokoi, skonstruowany jak labirynt, pełen prowadzących donikąd schodów i ślepych korytarzy dom ma być pułapką na duchy.