Zmiana terminu wydarzenia!!!

NOWY TERMIN -> 27 września godz. 17:00

UWAGA – jeżeli nie pasuje Państwu nowy termin, a zakupiliście już bilety, zwroty wydawane będą od 4 maja w każdy poniedziałek i czwartek w godz. 10:00 – 13.00 w kasie ChDK

Bilety: I-XI rząd – 65 zł XII – XX rząd – 60

Opis do programu: To jest chore!

„To jest chore” – najnowsza propozycja Kabaretu Młodych Panów, jak każdy ich program, dotyka kwestii społecznych, tego z czym spotykamy się na co dzień.
„To jest chore” mieści się w ramach wszystkiego, co może zaistnieć w szeroko rozumianych relacjach międzyludzkich, a co odbiega od normy. Idąc dalej, jest o tym, co nienormalne, bezsensowne i absurdalne w naszej codzienności.
Jak mawiał Zygmunt Freund „nie ma ludzi zdrowych, są tylko niezdiagnozowani” i ten program w pełni to potwierdza.
Zabawne skecze i zaskakujące puenty, których tutaj nie brakuje, świetne scenki łączące, jak i ironiczne, mądre piosenki sprawiają, że dwie godziny mijają nam bardzo szybko i czujemy zdrowy niedosyt.
Wszystko wykonane na najwyższym poziomie estradowym i z pełnym zaangażowaniem. Panowie zgrabnie łączą obiektywizm z umiarkowanym realizmem nie koncentrując się wyłącznie na zaletach, ani na wadach świata i ludzi. Ukazują świat we właściwych proporcjach i pochopnie nie uogólniają.
Świetny program i fantastyczna zabawa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *