CHOSZCZNO SUMMER FESTIVAL

REGULAMIN DO POBRANIA

Na przywitanie tegorocznego lata zapraszamy na debiut CHOSZCZNO SUMMER FESTIVAL 2022. Na scenie, która znajdować się będzie na placu Witosa wystąpią gwiazdy: Sound’n’Grace, Daria oraz Piękni i Młodzi. Zaprezentują się również lokalni artyści. Nie zabraknie też atrakcji dla najmłodszych, czyli wszelkiej maści dmuchawców i tor wodny.

Daria do Choszczna zawita po raz pierwszy.

Daria przede wszystkim jest piosenkarką, ale także kompozytorką, autorką tekstów i producentką muzyczną. Wykształcenie muzyczne zdobyła studiując w London College of Music. Uczestniczyła w 10. edycji The Voice of Poland, a w Polsce uznanie zyskała m.in. po wydaniu singli „Love Blind” i „Paranoia”. Z tym drugim utworem wystartowała w polskich eliminacjach do 66. Konkursu Piosenki Eurowizji i zajęła tam drugie miejsce.

 

 

 

 

 

Wraz z muzykami Sound’n’Grace liczy sobie ponad 30 osób.

Sound’n’Grace to polski chór wykonujący muzykę gospel, pop, soul, R&B i funk. W czerwcu 2015 roku premierę miał ich debiutancki album studyjny, zatytułowany „Atom”. Kamil Mokrzycki brał udział w szóstej polsatowskiej edycji programu Dancing with the Stars, a Kamil Bijoś uczestniczył w szóstej edycji innego programu „Twoja twarz brzmi znajomo”. 2017 roku nagrali drugi album, zatytułowany „Życzenia”. W skład zespołu wchodzą wokaliści i muzycy: Anna Żaczek-Biderman, K. Mokrzycki, Anna Maria Juźwin, Dorota Wrona, Marta Podobas, Sylwia Patyna, Zofia Safian, Justyna Jarzębińska, Agnieszka Choromańska, Aleksandra Januszkiewicz, Aleksandra Urbańska-Deres, Aleksandra Węglewicz, Angela Childs, Hanna Dmochowska, Justyna Ostrowska, Paulina Pisarek, Zuzanna Janczak, Marta Gałęzka, K. Bijoś, Michał Bojarski, Maciej Kowalski, Paweł Sawicki, Łukasz Mielko, Sylwia Dynek, Adam Michalczyk, Michał Kowalski, Grzegorz Karaś, Paweł Biderman, Arek Kopera, Cyprian Baszyński, Marcin Pendowski, Maciej Magnuski, Dominik Jaske i Tomasz Waldowski.

“Piękni i Młodzi” – obecny skład tworzą: Magdalena Narożna, Daniel Wilczewski i Daniel Biczak.

       Piękni i Młodzi – polski zespół muzyczny grający muzykę z pogranicza disco polo, dance i euro disco. Na scenie muzycznej funkcjonują już ponad 10 lat, a ich pierwszy teledysk „Niewiara” miał prawie 40 milionów wyświetleń. Szybko pod tym względem pobiła ją piosenka „Kocham się w tobie”, która miała ponad 66 milionów odsłon. Ten utwór zespół zaprezentował w przesłuchaniach Must Be the Music i dotarł z nim aż do finału. Kolejny teledysk „Ona jest cudowna” ma ponad 88 milionów wyświetleń. Obecnie skład zespołu tworzą: Magdalena Narożna, Daniel Wilczewski i Daniel Biczak. Liderka zespołu M. Narożna wzięła udział w ubiegłorocznej edycji programu rozrywkowego „Twoja twarz brzmi znajomo”.

 

 

W tych dniach na placu Witosa odbędzie się również Festiwal Smaków Świata. Do Choszczna zjadą foodtrucki z całej Polski, głównie po to, aby zaprezentować potrawy kuchni z różnych zakątków świata. W ubiegłym roku przebojem było burrito oraz bajgle z szarpanym mięsem, nie brakowało też amatorów zapiekanek, słodkich paluchów i zakręconych ziemniaków.

 

 

 

 

Festiwal Kolorów zawita do Choszczna po raz czwarty.

      Holi – Festiwal Kolorów to największa i najbardziej kolorowa impreza w Polsce. Ta zabawa polega na obsypywaniu się i wyrzucaniu w górę kolorowego pudru, który tworzy wielką chmurę barw. Po raz pierwszy pojawiła się w Choszcznie w 2019 roku i co roku przyciąga coraz więcej fanów. To idealne miejsce, aby się wyszaleć, posłuchać muzyki i zrobić ciekawe zdjęcia.

 

 

 

 


Warto dodać, że oprócz zaproszonych gwiazd, na scenie zaprezentują się również lokalni artyści. Zapraszamy też do zwiedzania plenerowej wystawy, udziału w ekologicznych warsztatach, nie zabraknie też atrakcji dla najmłodszych, czyli wszelkiej maści dmuchawców i toru wodnego. Wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny.

 

źródło: choszczno.pl

program pełny summerplakat summer

Skip to content